Babytenis

Mistrovské soutěže v kategorii minitenis a babytenis 2016

MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA

BABYTENIS - Systém soutěže, pravidla:

Systém soutěže bude upřesněn podle počtu přihlášených družstev - v první části skupinový, poté vyřazovací.Ve skupinách se čtyřčlenná družstva dětí střetnou každé s každým na jedno utkání podle rozlosování. Jedno utkání ve skupinách a čtvrtfinále se hraje na 10 zápasů v pořadí 1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 1-2, 2-1, 3-4, 4-3, 1 čtyřhra, 2. čtyřhra. Každý zápas se hraje na jednu vítěznou sadu, za stavu 6:6 tie - break. Pokud je shodný počet vyhraných sad i her, rozhoduje o vítězi výsledek dvouhry prvních hráčů. Na čísla dosadí vedoucí družstev hráče v pořadí podle soupisky.

Soupiska platí pro celou soutěž a pořadí hráčů na ní musí být dodrženo ve všech utkáních. Soupisky vyplní vedoucí družstev v Informačním systému ČTS. Všechny děti tedy musí být nejprve v systému zaevidovány a musí mít uhrazen poplatek ve výši 100,- Kč (pokyny na www.cztenis.cz). Soupiska může být v průběhu soutěže doplňována o další hráče, ale jen na poslední místa. V průběhu utkání může být jeden hráč nebo hráčka vystřídán. Jeden hráč nesmí v průběhu soutěžního ročníku nastoupit za dvě družstva to ani ze stejného klubu. Případná sehrání utkání mimo stanovené termíny je nutno ohlásit mailem vedoucímu soutěže. Výsledky utkání vyplní vedoucí družstev přímo do Informačního systému ČTS stejně jako u ostatních soutěží mládeže.

Soutěž se hraje speciálními míči na babytenis značky Wilson Starter Play Balls. Každý klub dodá k domácímu utkání minimálně 6 nových míčů. Nedohodnou-li se kapitáni jinak, hraje se každé utkání na dvou dvorcích současně. StčTS zajistí  pro každý startující klub míče na domácí zápasy.

BABYTENIS - Termíny utkání: sobota 14:00

Vítězné družstvo postupuje na MČR.

 

Kontakt

Tenis Brandýs
Tyršova ul. 1955
Brandýs nad Labem, vedle Sokolského hřiště

739 038 499 - Petr Čeněk, šéf oddílu
605771395 - David Kyselka, správce a trenér

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode