Minitenis

Mistrovské soutěže v kategorii minitenis a babytenis 2016

MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA

MINITENIS - Systém soutěže, pravidla:

Systém soutěže bude upřesněn podle počtu přihlášených družstev - v první části skupinový, poté vyřazovací.Ve skupinách se tříčlenná družstva dětí (nar. 2007 a mladší, chlapci, dívky společně) střetnou každé s každým na jedno utkání. Jedno utkání se hraje na 9 zápasů v pořadí 1-1, 2-2, 3-3, 1-2, 2-3, 3-1, 1-3, 2-1, 3-2. Na čísla dosadí vedoucí družstev hráče v libovolném pořadí. V průběhu utkání může být jeden hráč nebo hráčka vystřídán. Do play off postupují z každé skupiny 3 nejlepší družstva.

Každý zápas se hraje podle pravidel minitenisu na dvě vítězné sady do 10 bodů, speciálními míčky na minitenis Wilson Starter Game Balls. StčTS zajistí pro každý klub míče na domácí utkání.

Pravidla minitenisu jsou zveřejněna na www.minitenis.cz Soupisky družstev vytvoří vedoucí družstev v Informačním systému ČTS, každý hráč může v průběhu soutěže nastoupit pouze za jedno družstvo, musí být zaevidován na stránkách www.cztenis.cz a musí mít uhrazen poplatek 100,- Kč. Soupiska družstva může být v průběhu soutěže doplněna o další hráče. O utkání se pořizuje zápis, který vedoucí domácího družstva vyplní v IS ČTS nejpozději do 24 hodin po skončení utkání.

MINITENIS - Termíny utkání: neděle 14:00

Ve finálové části MČR bude pod hlavičkou StčTS reprezentovat Středočeský kraj vítězné družstvo, které se může posílit o další hráče ze středočeských klubů.

Kontakt

Tenis Brandýs
Tyršova ul. 1955
Brandýs nad Labem, vedle Sokolského hřiště

739 038 499 - Petr Čeněk, šéf oddílu
605771395 - David Kyselka, správce a trenér

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode